GRANICA TŁUMACZÓW 1:3 SPARTA STARY WALISZÓW

Aktualności

WYNIK MECZU LIGOWEGO!!!

• autor: tlumaczow, 2011-09-04 19:23

"Kolejna przegrana po wyrównanym meczu"

Granica w swoim drugim spotkaniu w sezonie 2011/2011 po raz kolejny przegrywa. Tak fatalnego startu w swojej krótkiej historii jeszcze nie mieliśmy. Kolejnym rywalem drużyny z Tłumaczowa był LKS z Bierkowic.

Spotkanie rozpoczęło się od wysokiego C w wykonaniu drużyny z Bierkowic. Już w 7 minucie po indywidualnej akcji bramkę na 1:0 zdobywa Wojciech Kozik. Granica która rozpoczęła sezon w bardzo przetrzebionym, bardzo szybko „pokazała pazur” bo już po kilku minutach było 1:1. Po ładnej zespołowej akcji, bramkę zdobył nowy nabytek Granicy Krzysztof Belloc. Lks jakby w szoku po stracie gola zachowywał się jakby miał związane nogi, co po kilku minutach wykorzystała drużyna z Tłumaczowa. Po indywidualnej akcji gola w 20 minucie na 1:2 zdobywa środkowy pomocnik Granicy Tomasz Pajdzik. Granica przez następne 10 minut osiągnęła wyraźną przewagę i miała sytuacje które mogły „dobić” Lks ale niestety zabrakło skuteczności po bramką rywala. W 40 minucie akcję przeprowadza drużyna z Bierkowic, w polu karnym jak się wydaje czysto zostaje zatrzymany zawodnik gospodarzy przez jednego z zawodników Granicy. Sędzia jest innego zadania i dyktuje „jedenastkę” którą skutecznie wykorzystuje Paweł Moskalski, mamy remis. Do końca pierwszej połowy nie padło już więcej bramek.

W drugiej połowie gra obu drużyn wyraźnie osłabła i tempo gry bardzo spadło. Drużyny stwarzały sobie sytuację podbramkowe bardzo rzadko i mecz stał się po prostu nudny. W 60 minucie po błędzie obrońcy Granicy, gola zdobywa po raz drugi Wojciech Kozik i przegrywamy 3:2. Po tym golu Lks osiągnął delikatną przewagę w posiadaniu piłki. Drużyna z Tłumaczowa starała się grać z kontry, niestety z marnym skutkiem. W 90 minucie sytuację sam na sam z bramkarzem ma zawodnik Granicy Tomasz Pajdzik, ale niestety fauluje zawodnika z numerem 1, nie dosięgając za daleko wypuszczonej piłki. Wynik spotkania do końca już się nie zmienił i przegraliśmy 3:2.

Podsumowując, należy zaznaczyć bardzo ambitną grę i zaangażowanie zawodników Granicy mimo bardzo dużych osłabień w składzie. Drużyna z Bierkowic posiada bardzo charakterystyczną cechę, otóż bardzo często gra na czas ( co w skali meczu zabiera ponad 10 minut), którego w końcówce spotkania bardzo brakuje aby odrobić straty.