GRANICA TŁUMACZÓW 1:3 SPARTA STARY WALISZÓW

Aktualności

WYNIK MECZU LIGOWEGO!!!

• autor: tlumaczow, 2011-10-23 17:23

REMIS PO SŁABYM MECZU!!!

Granica Tłumaczów po raz pierwszy w sezonie zremisowała. Całe 90 minut meczu było bardzo wyrównane. Gra głównie toczyła się w środku pola. Pierwsi gola już w 10 minucie zdobyli goście, po zespołowej akcji. Granica bardzo szybko doprowadziła do wyrównania. W 15 minucie po nieporozumieniu obrońcy LUKSU z bramkarzem, bramkę zdobył niezawodny od kilku spotkań Krzysztof Belloc. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1.

Druga część meczu nie przyniosła kolejnych bramek. Granica jak i LUKS miały swoje sytuacje, ale raziły mocno w tym dniu nieskutecznością. Na uwagę zasługuje, bardzo dobra postawa bramkarzy w obu zespołach.