GRANICA TŁUMACZÓW 5:2 SUDETY MIĘDZYLESIE

STRONY PIŁKARSKIE

Aktualności

Sparing!!!

• autor: tlumaczow, 2009-03-29 19:03

Rozegrany 29.03.2009 roku wyjazdowy mecz towarzyski piłki nożnej pomiędzy Odrodzeni Szalejów Dolny a LZS Granica Tłumaczów zakończył się przegraną Naszej drużyny 6:1. W pierwszej połowie padły 3 bramki, wszystkie dla gospodarzy, a w drugiej 4 bramki,  jedna strzelona przez Mateusza Kuczaja w 60 minucie meczu a reszte dla drużyny Odrodzenie. Drużyna z Tłumaczowa mimo porażki pokazała się z dobrej strony, co bardzo dobrze wrózy na przyszłość. Pogoda była fatalna, przez całe 90 minut padał deszcz. Mecz oglądało mało kibiców.
Był to trzeci mecz LZS GRANICA TŁUMACZÓW w tym roku.

Gole dla LZS GRANICA TŁUMACZÓW:

60 MINUTA - Mateusz Kuczaj

• Komentarzy [13]
  • czytano: [714]

autor: ~anonim 2009-03-29 22:29:47

avatar najlepiej usunac komentarz!!! a prawda jest jaka jest. co poradzicie chlopaki

autor: ~kibic z radkowa 2009-03-29 23:32:15

avatar Pożyteczny dla was sparing ,naprawdę kilak ładnych. akcji niewykorzystanych sytuacji, brawa  za ambicję i dyscyplinę w grze.gra fair play z obu stron, graliście z bardzo dobrym przeciwnikiem byle tak dalej .

autor: ~Roni kibic 2009-03-30 09:05:44

avatar Może  wynik  nie  odzwierciedla  tego  co  było   na  boisku ale  uważam ze  tłumaczów zle  na tle  odrodzonych się   nie  prezentowała . mało tego uważam ze  prezentowała poziom   lepszy  niż  co poniektóre  drużyny   B klasy. Gratulacje  dla  waszego  bramkarza   bo  w kilku sytuacja pokazał ze  potrafi  bronić.

autor: ~admin 2009-03-30 10:12:08

avatar Trening, trening i jeszcze raz trening!!! Może już być tylko lepiej. Grając z lepszymi stajesz się lepszy!!!

autor: ~mateusz 2009-03-30 16:27:20

avatar To był dobry mecz który pokazał co mamy jeszcze do poprawienia,brawo dla Wojtka pokazal klase,a odrodzonym musimy sie zrewanżowac!!

autor: ~J.K 2009-03-31 16:11:01

avatar Nie widziałem meczu na żywo ale z tego co słyszałem wcale nie było źle ;DOdrazu Rzymu nie zbudowano ;DNa jesien Będzieć wymiatać ;)

autor: ~Adi 2009-04-01 01:19:05

avatar Ja  temu chłopakowi  życze  powodzenia   bo   jest  materiał  na bramkarza ale  czy  bedzie  to  nr  1?? . Bo  z tego  co  wiem   to  macie  też  drugiego :)

autor: ~ktos 2009-04-12 22:17:30

avatar powiem wam tyle nie umiecie przegrywac i to was najbardziej boli!!!...bardzo dobrze ze wam tylko skopali w koncu!!!

autor: ~obibok 2009-04-19 00:29:19

avatar szacunek dla tego co założył te stronę :) jest świetna :D

autor: ~obibok 2009-04-19 00:38:17

avatar a co za "dyspolonista" pisze relacje z meczu?? Nie wiem?? człowieku miałeś Ty język polski w szkole?? takie masło maślane, że aż żal :(

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.