GRANICA TŁUMACZÓW 5:2 SUDETY MIĘDZYLESIE

STRONY PIŁKARSKIE

Aktualności

WYNIK SPARINGU!!!

• autor: tlumaczow, 2009-07-26 18:16

Rozegrany 26.07.2009 roku mecz towarzyski piłki nożnej pomiędzy LZS Granica Tłumaczów a KS PIAST NOWA RUDA zakończył się przegraną Naszej drużyny 1:6. W pierwszej połowie padły 3 bramki, dwie dla gości a jedna dla Granicy. W drugiej części padły 4 bramki, wszystkie dla Piasta. Jedyną bramkę dla Tłumaczowa strzelił Mirosław Karpierz w 1 połowie meczu. W pierwszej częsci meczu gra była wyrównana, w drugiej połowie Granica osłabła co niestety skutecznie wykorzystał Piast. Drużyna z Tłumaczowa mimo porażki pokazała się z dobrej strony, co bardzo dobrze wrózy na przyszłość. Podczas meczu było słonecznie.

autor: ~admn 2009-07-26 18:42:34

avatar Pierwsza połowa była zajebista!!!

autor: ~piast 2009-07-26 18:49:24

avatar Z tego co pisze wasz admin to wynika że Wy zawsze gracie super! Szkoda że znowu nie napisał że wynik mógł być na waszą korzyść! Stary to normalne że przegraliście z nami. Ale trzeba nazywać rzeczy po imieniu. Na boisku widać było różnice 2klas. Pierwsza połowa była wyrównana??? Tylko pod tym względem bramek bo na pewno nie z gry! Fajnie że macie drużynę że się spotykacie i gracie. Ale bądźcie realistami! W b-klasie też nie poszalejecie. Macie kilu ciekawych chłopaków i to wszystko... Nawet stare gwiazdy Radkowa wam nie pomogą!

autor: ~admin 2009-07-26 19:00:31

avatar Gramy dobrze jak na Nasz poziom.

autor: ~gosc 2009-07-26 19:28:09

avatar prawda jest taka ze gowno gramy

autor: ~Rafał 2009-07-26 19:51:33

avatar Racja  Mecz  nie był  rewelacyjny  wręcz powiem ze  w drugiej połowie   nie było  gry  bynajmniej w wykonaniu   gospodarzy ...:/

autor: ~kibic 2009-07-27 09:25:49

avatar każdy ma prawo mówić co uważa, admin również ( wcale nie powiedział, że tlumaczów gra super ) mecz miał charakter sparingowy i wynik nie był najwazniejszy a w b klasie może byc różnie mecz w pierwszej połowie był szybki i stał na dobrym poziomie.

autor: ~sympatyk 2009-07-27 09:35:33

avatar Gościu "piast" w części na pewno masz rację tylko weź pod uwagę organizacje waszej drużyny a z Tłumaczowa trenujecie regularnie nie od kliku miechów tylko lat, na pewno nie w takim samym składzie ale bardzo zbliżonym, macie trenera który wszystko układa. Od tego są treningi i własnie takie mecze aby podnośic poziom gry i eliminować braki jakie są podczas meczy. Różnica 2 klas może była, ale wasza obrona nie była żadną rewelacja robiła dużo głupich błedów do których nie powinna tak łątwo dopuszczać jak na waszą klasę okręgową :) !!! bo po takich błedach wynik meczu mogłbyć ustalony w 1 połowie. Ale życie i boisko zweryfikuje naszą i waszą postawe u z jakim skutkiem zobaczymy na koniec rundy wiosennej.Pozdrawiam

autor: ~Omg ;D 2009-07-31 16:33:06

avatar Hm Najlepsze jest to ze opis kazdego meczu jest taki sam hahahahaha Admin postarałbys sie o cos konkretnego a nie kopiujesz  i wklejasz to samo moze z 2 nowymi zdaniami hahaha ;) Pozdro i do zobaczenia w Niedziele

autor: ~admin 2009-07-31 16:52:56