GRANICA TŁUMACZÓW 1:3 SPARTA STARY WALISZÓW

Aktualności

WYNIK MECZU LIGOWEGO!!!

• autor: tlumaczow, 2009-08-16 15:47

Rozegrany mecz ligowy (16.08.2009 r., o godzinie 13.00 w Tłumaczowie)
pomiędzy Kłos Laski a LZS GRANICA TŁUMACZÓW zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 3:0. Granica od początku ruszyła do ataku nękając przeciwników raz jednym raz drugim skrzydłem. Już na początku meczu w dogodnej sytuacji znalazł się Mirosław Karpierz(po dwójkowej akcji z Mateuszem Kuczajem na lewej flance) piłka po strzale Mirka minęła bramkę o centymetry. Brak zdecydowania skutkował przy następnej okazji gdy piłka odbiła sie od słupka a nasz lewy skrzydłowy nie zdołał zdobyc bramki z bliskiej odległosci. Granica coraz częściej decydowała sie na strzały z dystansu. Po rzucie z autu w zamieszaniu w polu karnym i drugą bramkę dla naszego zespołu zdobył Mateusz Kuczaj. Granica wyraźnie przeważała. 3 bramka wisiała w powietrzu. Po podaniu Michała Kolonko bramkę zdobył nasz Snajper Mirosław Karpierz. Wyprzedził obrońcę ,minął bramkarza i wpakował piłkę do pustej bramki. W pierwszej połowie żółtą kartkę dostał Nasz kapitan Dariusz Jeziorek, Nasi obroncy grali ostro ale solidnie nie dając przeciwnikowi za dużo pograć piłką. W drugiej połowie tempo gry znacznie spadło, było to spowodowane ponad 30 stopniowym upałem. Przeciwnik naciskał jednak bramki juz nie padły. Bardzo dobrą pracę wykonał nasz atak i obrona, bardzo pewnie bronił nasz bramkarz Artur Leśniak. Zespół musi popracować nad spokojnym rozgrywaniem piłki w środku pola. Był to pierwszy ligowy mecz Granicy Tłumaczów,przełożony z 2 kolejki na życzenie rywala.
Udany debiut i pierwsze 3 pkt na Nasze konto.