GRANICA TŁUMACZÓW 1:3 SPARTA STARY WALISZÓW

Aktualności

WYNIK MECZU LIGOWEGO!!!

• autor: tlumaczow, 2009-09-27 14:53

Zimny prysznic dla GRANICY!!!

W 6 kolejce klasy B na boisku sportowym w Tłumaczowie Granica Tłumaczów przegrała 1:2z Czarnymi Braszowice. Goście wyszli pierwsi na prowadzenie strzelając tzw. "farfocla" w krótki róg bramki. Granica starała sie odrobić straty strzałami z dystansu i centrami w pole karne. Wspaniałym dośrodkowaniem z lewej nogi popisał sie Michał Kolonko a jeszcze lepszym strzałem na długi słupek Mirosław Karpierz. Strzał nie do obrony. Granica po strzelonej bramce zamknęła rywali na ich połowie. Niestety sędzia zakończył pierwszą połowę. W drugiej połowie Czarni mieli sporo sytuacji strzeleckich, na nasze szczęście goście pudłowali w sytuacjach 1 na 1 z bramkarzem. Granica mogła prowadzić po strzale z dystansu Mateusza Kuczaja jednak bramkarz sparował piłkę do boku. Kolejny mocny strzał Michała z rzutu wolnego i po raz kolejny bramkarz gości zachowuje sie bezbłędnie.  Najlepszej sytuacji  w 2 połowie nie wykorzystał Mirosław Karpierz, piłka nie trafiła do bramki po jego strzale lobem nad bramkarzem. Około 10 min przed końcem meczu goście wyszli na prowadzenie po wrzutce w pole karne zawodnik Czarnych przyjął piłkę na klatkę piersiową i oddał strzał nie dając szans Arturowi. Granica nie była w stanie już sie podnieść i zanotowała 1 porażkę w sezonie. W następnej kolejce spotkamy się z Zrzeszeni Niwa, drużyną która jeszcze nie zanotowała porażki w tym sezonie.