GRANICA TŁUMACZÓW 5:2 SUDETY MIĘDZYLESIE

Aktualności

WYNIK MECZU LIGOWEGO!!!

• autor: tlumaczow, 2009-10-04 19:14

Zabrakło czasu!!!

W 7 kolejce klasy B Granica Tłumaczów przegrała  4:3 z Zrzeszeni Niwa. Gospodarze dosłownie znokautowali Granicę w pierwszej połowie, prowadzili już 4:0. Granica złapała kontakt i niewiele brakowało do strzelenia wyrównującego gola. Po zmianie stron sytuacja na boisku zmieniła się o 360 stopni . Gospodarze weszli chyba na boisko z myślą że wygrali już ten mecz. Granica od samego początku za wszelką cenę starała się zdobyć pierwszą bramkę. Przewaga Tłumaczowa z minuty na minutę rosła. W 52 minucie po zamieszaniu w polu karnym rywali gola dla Naszej drużyny zdobył Michał Kolonko. Granica kontrolowała grę grając długo piłką między sobą. W 60 minucie po indywidualnej  akcji strzałem w długi róg po raz kolejny na listę strzelców wpisał się rozgrywający bardzo dobry mecz Michał Kolonko. Zawodnicy z Tłumaczowa po 2 golu uwierzyli że mogą doprowadzić do remisu a nawet wygrać. Mecz rozgrywany był bardzo w szybkim tempie, w środku pola było bardzo dużo twardej walki o piłkę. Granica w 73 minucie strzeliła 3 bramkę, celnym strzałem z 9 metrów popisał się Sławomir Żak debiutant który na boisko wszedł  2 minuty wcześniej. Granica nie zdołała zdobyć bramki dającej remis. Niewiele brakowało, jednak trzeba sie pogodzić z porażką i przygotować na następny mecz ligowy. Warto zaznaczyć że podczas meczu było wielu kibiców sympatyzujących z Granicą.