WYNIK MECZU LIGOWEGO

GRANICA TŁUMACZÓW 3

IGLICZNA WILKANÓW 3

Ważny remis i przełamanie czarnej serii porażek !!!

Granica Tłumaczów przerwała czarną serię porażek . Rywalem zawodników z Tłumaczowa była Igliczna Wilkanów. Gospodarze podeszli do meczu bardzo zmotywowani, pragnąc zwycięstwa. Granica już w 14 minucie prowadziła 1:0 po golu Adama Wilczka, który zakończył ładną akcję zespołową . Przez całą pierwszą połowę dużą przewagę w posiadaniu piłki i stwarzaniu sobie sytuacji podbramkowych mieli zawodnicy z Tłumaczowa. W 35 minucie w zamieszaniu podbramkowym z 2 metrów na 2:0 podwyższył Mirosław Karpierz, zdobywając swoją 18 bramkę w sezonie. Niestety jak to bywa w zwyczaju gospodarzy, pod koniec pierwszej połowy dali sobie strzelić gola na 2:1. Druga połowa zaczęła się bardzo nerwowo, goście doprowadzili do remisu, nacierając raz po raz na bramkę Granicy. W około 60 minucie Igliczna strzeliła bramkę na 2:3. Pamiętając ostatnie dwa spotkania ligowe pojawiła się obawa że gospodarze znów przegrają wysoką różnicą bramek. Drużyna z Wilkanowa za wszelką cenę chciała podwyższyć na 2:4, ale na nasze szczęście marnowała sytuacje na strzelenie gola. Ostatnia 90 minuta meczu, rzut rożny dla Tłumaczowa, piękną wrzutkę Mirosława Karpierza na „długi słupek” wykorzystał silnym strzałem głową Michał Pancerz. Mamy remis 3:3 i wielką radość piłkarzy Granicy którzy w ostatniej minucie meczu uciekli „spod noża”. Chwilę po wznowieniu gry przez gości, sędzia zakończył spotkanie. W końcu zawodnicy z Tłumaczowa pokazali charakter i silną wolę do ostatniej minuty i zdobyli po ciężkim meczu upragniony punkt.  W najbliższy czwartek o godzinie 14.00 zagramy meczy wyjazdowy z rezerwami Unii Złoty Stok, którzy zajmują ostatnie miejsce w tabeli. Jest to duża szansa na zwycięstwo dla Granicy Tłumaczów, ale nie należy lekceważyć rywala i trzeba wyjść zmotywowanym na mecz. Serdecznie zapraszamy!!!