WYNIK MECZU LIGOWEGO

TĘCZA ŚCINAWKA DOLNA 2

GRANICA TŁUMACZÓW 3

Ważne 3 punkty w meczu wyjazdowym z Tęczą Ścinawka Dolna !!!

Dnia 15.09.2010 r. w zaległym meczu I kolejki kolejnym rywalem Granicy Tłumaczów była Tęcza Ścinawka Dolna, która w ostatnich kilku oficjalnych spotkaniach (Puchar Polski i Liga) nie poniosła żadnej porażki. Granica była bardzo zdeterminowana aby wygrać te zawody. Mecz rozpoczął się od mocnego uderzenia gości, którzy raz po raz atakowali bramkę rywala, zamykając ich na własnej połowie. W 20 minucie po rzucie rożnym wykonywanym przez Krzysztofa Toporowskiego na 0:1 głową strzelił Wojciech Domagała. Tęcza również miała swoje sytuacje na strzelenie gola, ale na nasze szczęście raziła nieskutecznością.  Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Granicy 0:1. Druga połowa rozpoczęła się od szybkiego gola Mirosława Karpierza który podwyższył na 0:2. Zawodnicy Tęczy  za wszelką cenę chcieli strzelić gola. Akcje gości były rozbijane przez bardzo dobrze dysponowany blok defensywny gości, ale do czasu. W 65 minucie na 1:2 strzelili gospodarze, którzy zdecydowanie przejęli inicjatywę i stwarzali sobie co jakiś czas dogodne sytuacje podbramkowe. W 75 minucie po jednej kontr Granicy bramkę na 1:3 strzelił po raz drugi Mirosław Karpierz. Gospodarze natychmiastowo odpowiedzieli bramką na 2:3, i za wszelką cenę chcieli doprowadzić do remisu. Niestety dla Tęczy zabrakło czasu i sędzia zakończył zawody. Końcowy wynik to 2:3 dla Granicy Tłumaczów. Pierwsza połowa zdecydowanie należała do gości, natomiast druga do pokaz charakteru i ambicji ze strony gospodarzy który grali mecz do końca wierząc w remis a nawet wygraną. Warto podkreślić bardzo dobrą grę Granicy w defensywie jak i ofensywie. Kolejnym rywalem Granicy będzie KS Polanica Zdrój. Serdecznie zapraszamy!!!