GRANICA TŁUMACZÓW 1:3 SPARTA STARY WALISZÓW

Aktualności

WYNIK MECZU LIGOWEGO!!!

• autor: tlumaczow, 2010-10-24 14:38

Zwycięska passa Granicy trwa!!!

Podczas zbiórki przedmeczowej pojawiło się aż 18 zawodników. Granica Tłumaczów przystąpiła do meczu z Czarnymi Braszowice w niemal najmocniejszym składzie.

Mecz rozpoczął się od mocnego uderzenia Granicy, w 5 minucie po błędzie w linii obrony gospodarzy, bramkę zdobył Mirosław Karpierz. Po kilkunastu minutach spokojnej gry z obu stron gola na 1:1 zdobyli Czarni po ładnej zespołowej akcji. Mecz rozgrywany był w bardzo szybkim tempie. W 30 minucie po rzucie rożnym, bramkę głową zdobył Michał Kolonko. Mamy wynik 1:2 i kontrolujemy grę. W 40 minucie po indywidualnej akcji „mijając zawodników jak tyczki” na 1:3 podwyższył Adam Filarowski. Pierwsza połowa kończy się dwubramkową przewagą. Po zmianie stron gospodarze przystąpili do ataków i za wszelką cenę chcieli zdobyć gola. Po jednej z akcji na 2:3 atomowym strzałem nie do obrony z około 25 metrów popisał się zawodnik Czarnych. Kolejne minuty to nieustanne ataki skrzydłami drużyny Braszowic. Na nasze szczęście napastnicy gospodarze nie mieli szczęśliwego dnia. W 75 minucie 4 gola dla Granicy zdobył po ładnej akcji Mirosław Karpierz. Końcówka meczu to natarcie na bramkę Czarnych. W 85 minucie 3 bramkę w meczu zdobył niezawodny Mirosław Karpierz, po efektownej zespołowej „klepce” pomiędzy zawodnikami. Końcowy wynik to 2:5. Cieszy wysoka skuteczność strzelecka zawodników Granicy i bardzo dobra gra w obronie. Następne spotkania w naszej wyrównanej grupie zdecydują o kolejności w tabeli na koniec rundy jesiennej.

Na zmiany wchodzili:

Artur Padziński za >>> Dariusza Jeziorka (15 minuta)
Adam Gadacz za >>> Adama Filarowskiego (65 minuta)
Kamil Bućko za >>> Łukasza Mielniczuka (75 minuta)
Mateusz Żak za >>> Adama Wilczka (88 minuta)

autor: ~bożków 2010-10-24 16:31:16

avatar wieśniaki słabe, jesteście żałośni jaracie się jak nie wiem co, zróbcie sobie orgię we wsi z tego podniecenia

autor: ~Granica 2010-10-24 16:45:37

avatar Zobaczymy ja was pojedziemy bolki!!! Jeszcze z Nami nie wygraliście!!!

autor: ~david 2010-10-24 16:55:27

avatar orgie robimy co mecz ;) dla Ciebie zrobimy coś ekstra

autor: tlumaczow 2010-10-24 16:57:36

Profil tlumaczow w Futbolowo Mamy drugie miejsce!!!;) jeszcze trzy kolejki!

autor: ~administrator 2010-10-24 17:07:54

avatar Nie wiadomo jeszcze jak domaszków oni nas moga nas wyprzedzic.

autor: ~administrator 2010-10-24 17:21:29

avatar Mamy 3 miejsce, czermna przegrała z domaszkowem 2:5.

autor: ~jack 2010-10-24 17:23:35

avatar napiszcie wyniki polanicy i snieznika jak ktos zna

autor: ~anonim 2010-10-24 17:53:32

avatar chlopaki tecz ma trzecie miejsce wyprzedza was stosunkiem bramek.pozdrawiam

autor: ~znawca 2010-10-24 17:55:23

avatar dobrze gosciu gada.mecze bezposrednich druzyn liczy sie dopiero w drugiej rundzie.czyli na wiosne.teraz liczy sie roznica bramek kto ma wiecej na plus wiec tecza ma lepszy stosunek wiec od granicy i dlatego granica jest na 4 miejscu

autor: ~anonim 2010-10-24 18:14:41

avatar teraz to bez znaczenia, ważne że kolejny mecz wygrany - pozdrowienia dla Tęcza Ścinawka Dolna

autor: ~KS 2010-10-24 18:26:28

avatar Grom Stoszowice 0-1 KS Polanica !

autor: ~łukasz 2010-10-24 18:36:20

avatar i po co te napinki.kto był na meczu to widział że bożków był o 2 klasy lepszy od wilkanowa tylko że brak skuteczności i głupie błędy w obronie spowodowały stratę punktów z tak słabym rywalem:(a prawda jest taka że nasza grupa jest bardzo mocna i nawet polanica ma jeszcze szanse awansu.ja życzę awansu huraganowi bo tam gram ale jak się nie uda to życzę powodzenia każdej drużynie tylko nie iglicznej

autor: ~kibic 2010-10-24 18:39:54

avatar patrz 90 minut tam w tabeli granica na 3 miejscu

autor: ~Tęcza 2010-10-24 18:47:37

avatar Za te środkowe palce pokazane w naszą strone dzisiaj wielki ch*uj Wam w dupe.

autor: ~zawodnik 2010-10-24 18:50:46

avatar Przepraszamy bardzo!

autor: ~igliczna 2010-10-24 18:57:31

avatar do łukasz, ty chyba nie na tym meczu byłes:D. Patrz na tabele więc nie gadaj. żebyśmy grali w 11 to byśmy wygrali z 5, więc się tak nie jaraj. mieliście dosłownie swoje pięc minut i udało wam się strzelic takie farfocle.

autor: ~łukasz 2010-10-24 19:07:19

avatar farfocel to chyba twój stary skoro takiego ciecia zrobił!jeżeli ty farfoclem nazywasz bramki strzelone z rzutu rożnego i 2 z akcji w których nie wiedzieliście co się dzieję i to wszystko w 3 minuty:)hehe a oprócz 15 min. w których strzeliliście bramki to nie mogliście wyjść z wlasnej obrony:)

autor: ~łukasz 2010-10-24 19:09:36

avatar i nie cieście się tym 1 miejscem bo w następnej kolejce wlks wam wybije te cwaniakowanie i mam prośbę nie wstawiaj tu swoich komentarzy bo to porządna a ty jesteś zwykłym burakiem

autor: ~anonim 2010-10-24 20:16:33

avatar dobry mecz druzyna z braszowic pokazala ze potrafi grac w pilke ale duza liczba blendow i wynik taki anie inny powodzenia

autor: ~anonim 2010-10-24 21:03:42

avatar pozdro dla Mirka Karpierza GRATULACJE!!!! JÓZEK Z RADKOWA

autor: ~zawodnik 2010-10-24 21:06:10

avatar Józek przejdz do Granicy;)

autor: ~anonim 2010-10-24 23:35:12

avatar co sie stalo z darkiem ze taka szybka zmiana??

autor: ~zawodnik 2010-10-25 08:08:01

avatar Kontuzja.

autor: ~kibicek! 2010-10-25 09:52:28

avatar Myślę że w trzech ostatnich meczach zdobędziemy 7 punktów. Granica-Cis 6:1 Huragan-Granica 2:2 Granica-Igliczna 3:2

autor: ~mateusz 2010-10-25 10:59:58

avatar Gratulacje panowie :) jesteście w gazie,runde jesienną kończymy jako lider !! będe na Bożków i postaram sie na Igliczną :) pozdro

autor: ~administrator 2010-10-25 11:13:53

avatar Walczymy od końca chłopaki;) w drużynie jest dobra atmosfera!

autor: ~zawodnik Granicy 2010-10-25 11:25:08

avatar Prawdopodobnie w żadnej innej drużynie Naszej grupy niema takiego dobrego klimatu jak w Granicy;)!

autor: ~anonim 2010-10-25 11:56:23

avatar Panowie nie widze innego rozwiazania trzy mecze 12 punktow!!!! Damy rade!!! Hey Granica!!!!!!!!!

autor: ~Granicowo;) 2010-10-25 12:02:58

avatar Ze wszystkimi możemy wygrać:) ładnie to się wszystko ułożyło!!!

autor: ~kibic z okolicy 2010-10-25 12:06:17

avatar Granica jest na fali;) nie damy szans innym!!! Musi być 100% zaangażowania!!!

autor: ~jack 2010-10-25 13:08:53

avatar coraz mniej klotni na boisku i ambicja na dobrym poziomie i tak trzymac .mila wiadomosc ze mateusz bedzie na bozkow . mysle ze zacieramy ta plame z domaszkowem i ze wszyscy zaczynaja nas doceniac i beda sie z nami liczyc. trzy mecze 7 punktow ,mysle ze stac nas na 9

autor: ~Granica 2010-10-25 14:21:48

avatar Bójcie się Nas!!! W kadrze jest 24 zawodników i wszyscy reprezentują wysoki równy poziom;)!

autor: ~kibic z n.rudy 2010-10-25 15:14:51

avatar zróbcie sobie dobrze!

autor: ~Zdziwiony 2010-10-25 16:13:11

avatar Dlaczego strona internetowa Granicy Tłumaczów wygląda profesjonalnie i informacje są dodawane na bieżąco a inne kluby nie potrafią tego zrobić? Nawet to wyższej klasy rozgrywkowej;/

autor: ~#17 2010-10-25 17:58:15

avatar Strona bardzo fajna, ale ten zbiorowy orgazm to już przesada, jak w przedszkolu. Nie ma jeszcze połowy sezonu dzieciaki, więc bez podniety, przypomnicie sobie te słowa na koniec rundy.

autor: ~kibic piłkarski 2010-10-26 10:20:57

avatar I jak to ładnie wygląda, Granica Tłumaczów na 3 miejscu;) chłopaki 3mam z Was kciuki. Przy odrobinie szczęścia macie szanse na 1 miejsce. Hey Granica!

autor: ~anonim 2010-10-26 10:24:05

avatar Jestesmy na fali a wiec nie wiedze innego rozwiazania jak 9 punktow!!!! GRANICA!!!!!!!!

autor: ~kibic z kotliny 2010-10-26 13:44:21

avatar 3 drużyny z malutkiej Gminy Radków w pierwszej piątce!!! Gratulacje;) sportowa Gmina!

autor: ~LZS Tęcza 2010-10-31 00:48:39

avatar autor: ~zawodnik Granicy, 2010-10-25 11:25:08 "Prawdopodobnie w żadnej innej drużynie Naszej grupy niema takiego dobrego klimatu jak w Granicy;)!" No klimat policyjny wiec rzeczywiscie dobry haha

autor: ~zawodnik 2010-10-31 09:38:49

avatar Chociaż panuje ład i porządek;) a niech tak jak w Dolnej w szatniach śmierdzi królikami;)

autor: ~anonim 2010-11-01 10:19:32

avatar nie widziales w dolnej szatni to morda w kubeł w b klasie to w dolnej sa najnowsze szatnie.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.