GRANICA TŁUMACZÓW 5:2 SUDETY MIĘDZYLESIE

Aktualności

WYNIK MECZU LIGOWEGO!!!

• autor: tlumaczow, 2010-10-31 17:18

Kolejne zwycięstwo Granicy Tłumaczów !!!

W 9 kolejce spotkań o mistrzostwo klasy - b kolejnym rywalem Granicy Tłumaczów był spadkowicz z a – klasy Cis Brzeźnica. Spotkanie rozpoczęło się z 40 minutowym opóźnieniem ponieważ sędzia główny miał awarię samochodu.

Pierwsza połowa to nieustanne ataki na bramkę Cisu, zawodnicy Granicy przez większość część czasu nie schodzili z połowy rywala. Drużyna z Tłumaczowa atakowała raz jednym raz drugim skrzydłem, ale nie przynosiło to zamierzonego efektu. Podczas pierwszych 45 minut nie doczekaliśmy się bramek, mimo tego że gospodarze mieli mnóstwo sytuacji na strzelanie gola.

Druga połowa rozpoczęła się od ataków Cisu, którzy na nasze szczęście zmarnowali kilka sytuacji. W 55 minucie mocnym strzałem z za pola karnego pokonał bramkarza niezawodny Mirosław Karpierz. Granica chciała jak najszybciej strzelić drugiego gola i uspokoić grę. W 65 minucie z rzutu wolnego z ponad 45 metrów bramkę dla Granicy zdobył potężnym strzałem prawy obrońca Wojciech Domagała, którego była to 3 bramka w sezonie. Cis 15 minut przed końcem w zamieszaniu podbramkowym zdobył gola na 2:1, po tym golu goście osiągnęli delikatną przewagę ale zabrakło im czasu i mecz zakończył się kolejną wygraną Granicy Tłumaczów. Cieszy kolejna wygrana, czekamy na kolejne mecze.

Na zmiany wchodzili:

Artur Padziński za >>> Adama Filarowskiego (65 minuta)
Adam Gadacz za >>> Adama Wilczka (55 minuta)
Tomasz Siemiątkowski za >>> Łukasza Mielniczuka (80 minuta)
Mateusz Żak za >>> Dawida Przybysza (85 minuta)

autor: ~tecza 2010-10-31 19:08:27

avatar niestety huragan nas rozgromil dosc wysoko ale jeszcze sie podniesiemy.pozdrowienia dla granicy

autor: ~administrator 2010-10-31 19:44:54

avatar Tęczo co się stało? Dlaczego taka wysoka porażka? Jakie zalety ma Huragan? Może Nam się uda z Nimi wygrać za tydzień...

autor: ~kibicek! 2010-10-31 19:59:10

avatar Zjednoczeni przegrali u siebie 1:5 z AKS Strzegom, może spotkamy się z nimi w a-klasie:) albo zagram sparing przed rundą wiosenną? Co na to zarząd?;)

autor: ~kibic 2010-10-31 21:45:38

avatar Trzeba doprowadzić do tego żeby A.Lubieniecki był jak namniej przy piłce;) będzie dobrze!

autor: ~anonim 2010-10-31 21:47:54

avatar sparing zawsze możemy zagrać ale na ten moment sa od nas jednak mocniejsi

autor: ~łukasz 2010-10-31 21:48:18

avatar tęcza przegrała ponieważ byliśmy lepsi ale też dlatego że zamiast grać w piłkę skupili się na wyzywaniu nas i na kopaniu po nogach:(a zalety ci nic nie pomogą bo graliśmy dzisiaj innym składem bo brakowało nam kilku podstawowych graczy:/

autor: ~granica 2010-10-31 21:53:13

avatar graliśmy już z Huraganem 3 krotnie i mecze były ciekawe i grane fair, bez kopaniny i złosliwości miejmy nadzieje że teraz będzie nie inaczej - pozdrowienia dla Huraganu.

autor: ~łukasz 2010-10-31 22:00:07

avatar też mam taką nadzieję że będzie gra fair i piękne widowisko bo to w końcu kolejny mecz na szczycie:)gratuluję wygranej i pozdrowienia

autor: ~gala 2010-11-01 02:50:11

avatar Pany musimy to wygrac!!!! jeszce ani razu nie przegralismy z bozkowem!!! oni nie potrafia grac z nami:D:D

autor: ~łukasz 2010-11-01 10:09:27

avatar nie porównuj tego meczu z poprzednimi bo huragan jest teraz inna drużyną i o wiele lepszą!

autor: ~tlumaczow 2010-11-01 10:12:29

avatar Granica też jest drużyną o wiele lepszą i dojżalszą;)!

autor: ~łukasz 2010-11-01 10:19:57

avatar no to będzie super mecz:)ale my szanujemy swoich rywali a wy to trochę jesteście chyba za pewni siebie:/żebyście się nie zdziwili po meczu

autor: ~obserwator 2010-11-01 10:24:06

avatar tecza przegrala bo nie wykorzystala karnego na 2:2 i do tego grajac w przewadze odkryla sie za bardzo i bozkow ja wypunktowal.zreszta dobrze zrobili bo co za roznica czy przegrac 2:1 bez ryzyka czy 5:1 ale wiedzac ze sie probowalo

autor: ~łukasz 2010-11-01 11:26:10

avatar nawet jakby strzeliła to byśmy wygrali bo oni są słabi:)ale bierz też pod uwagę że graliśmy w 10 i bez kilku podstawowych zawodników:/coś kijowy z ciebie obserwator:p

autor: ~administrator 2010-11-01 11:54:36

avatar Pewność siebie to połowa sukcesu, reszta to umiejętności i odrobina szczęścia. Nie można się bać przeciwnika i wyjść na mecz z związanymi nogami, bo z takim podejściem to już się przegrywa przed rozpoczęciem spotkania!!!

autor: ~łukasz 2010-11-01 12:00:02

avatar a ja nie mówię że macie się bać tylko że szanować trzeba każdą drużynę!my się też nikogo nie boimy bo wierzymy w swoje umiejętności i doświadczenie

autor: ~administrator 2010-11-01 12:02:56

avatar My też Was szanujemy i liczymy że mecz zostanie okrzyknięty spotkaniem sezonu;)

autor: ~łukasz 2010-11-01 13:45:31

avatar i taka powinna być atmosfera między drużynami:)bo wczoraj tęcza się nie popisała sportową postawą wobec nas:/

autor: ~kibic 2010-11-01 14:15:06

avatar Gdzie są te trybuny które miały ponoć powstać na boisku w tłumaczowie? Znowu puste słowa;/

autor: ~obserwator 2010-11-01 14:29:53

avatar ja nie wiem w jakim skladzie i ilu wam brakowalo zawodnikow powiedzialem tylko ze jesli tecza by strzelila karnego to by was polknela bo podniesliby sie z 2:0 na 2:2 i graliscie w 10 wiec musielibyscie sie cofnac zeby utrzymac a kwestia czasu byloby zeby strzelili trzecia bramke bo w tylach macie straszny balgan a ten ostatni stoper wasz to typowa cipka

autor: ~anonim 2010-11-01 16:21:22