GRANICA TŁUMACZÓW 1:3 SPARTA STARY WALISZÓW

Aktualności

WYNIK MECZU LIGOWEGO!!!

• autor: tlumaczow, 2010-11-07 14:04

Zabrakło szczęścia i czasu...

Pierwsza połowa meczu była bardzo wyrównana. Liczne ataki obu drużyn nie przyniosły upragnionych bramek. Swoje sytuacje na strzelenie gola marnowali dla Granicy Adam Filarowski i Mirosław Karpierz, a dla Huraganu Paweł Fornal z głowy oraz sam na sam Marcin Bytomski. Do przerwy wynik meczu był bezbramkowy.

Dopiero w drugiej połowie spotkania worek z bramkami dla Huraganu otworzył  Andrzej Lubieniecki strzelając z 20 metrów przy słupku bramkarzowi Granicy Arturowi Leśniakowi. Zawodnicy z Tłumaczowa chcieli jak najszybciej wyrównać stan meczu ale niestety w tym dniu była bardzo dobrze dysponowana linia obrony gospodarzy. W 60 minucie Rafał Kulpiński wypuszcza na czystą pozycję Grzegorza Górnickiego, ten pięknym lobem podwyższa wynik meczu na 2:0 dla Bożkowa. Niespełna 10 minut później ten sam zawodnik otrzymuje prostopadłą piłkę od Pawła Fornala i strzałem po ziemi w długi róg podwyższa wynik spotkania na 3:0. W  80 minucie bramkę honorową dla Granicy zdobywa po dobitce Nasz snajper Mirosław Karpierz. Końcówka spotkania zdecydowanie należała do Tłumaczowa ale zabrakło czasu i szczęścia aby odrobić straty bramkowe.

Spotkanie stało na wysokim poziomie jak na derby przystało. W czasie meczu gra była toczona w duchu fair play. Cieszy dobra gra Granicy, mimo porażki pozostawiła po sobie bardzo dobre wrażenie.

Relację z meczu opracowano na podstawie relacji ze strony internetowej Huraganu Bożków.