GRANICA TŁUMACZÓW - strona oficjalna

STRONY PIŁKARSKIE

WYNIK MECZU LIGOWEGO!!!

• autor: tlumaczow, 2011-05-02 10:03

Czwarta porażka z rzędu po niezłym meczu!!!

Rywalem Granicy Tłumaczów w IV kolejce był Śnieżnik Domaszków. Zdecydowanym faworytem tego spotkania była drużyna z Domaszkowa. Granica przegrała ten mecz 3:5 po fatalnych błędach Naszego bramkarza.

Pierwsza połowa to duża przewaga gości w posiadaniu piłki. Granica starała się bronić i groźnie kontratakować. Śnieżnik atakował głównie skrzydłami, ale jego akcje były rozbijane przez obrońców gospodarzy. Drużyna z Tłumaczowa starała się bezbramkowy remis dotrzymać do końca pierwszej połowy, ale niestety się nie udało. W 44 minucie bramkę na 0:1 zdobył gracz Śnieżnika.

Druga połowa, a dokładnie pierwsze 15 minut to fatalna postawa Granicy. Po kwadransie gry przegrywaliśmy już 0:4 po fatalnych błędach w grze obronnej, a dokładnie Naszego bramkarza. Wydawało się że powtórzy się wynik z rundy jesiennej i znów przegramy 0:8. Na Nasze szczęście tak się nie stało. Dzięki świetnej postawie Naszego nowego kapitana Michała Kolonki, zaczęliśmy odrabiać straty. W 65 minucie Granica zdobyła kontaktowego gola po indywidualnej akcji Kolonki. Po kilku minutach było już 2:4, kolejnego gola dla Granicy po rzucie karnym zdobył Nasz kapitan. Jest 75 minuta meczu akcję przeprowadza drużyna z Domaszkowa i strzela 5 gola. Przegrywamy 2:5 ale przejmujemy inicjatywę i staramy się odrabiać straty i nie przegrać wyżej. W 85 minucie na 3:5 bramkę strzela Michał Kolonko po indywidualnej akcji, który zdobywa klasycznego hat-tricka. Granica Tłumaczów miała jeszcze swoje sytuację na strzelenie gol, ale niestety nie udało się i przegraliśmy kolejny mecz po ciężkiej walce.

Spotkanie Granicy ze Śnieżnikiem wysoko ocenili sędziowie. Na uwagę zasługuje czysta gra z obu stron, bez chamstwa i brzydkich fauli. Przegraliśmy mecz ale nie przynieśliśmy wstydu, przecież Śnieżnik to drużyna która walczy o A-klasę. Zarząd  Granicy Tłumaczów musi zastanowić się nad postawą bramkarzy.

Podstawowy skład:
1. Wojciech Kobierski
2. Artur Padziński
3. Krzysztof Toporowski
4. Wojciech Domagała
5. Tomasz Siemiątkowski
6. Michał Pancerz
7. Tomasz Pajdzik
8. Mirosław Karpierz
9. Dawid Przybysz
10. Adam Wilczek
11. Michał Kolonko (c)

Rezerwowi:

12. Mateusz Żak
13. Mariusz Gorczycki
14. Sławomir Żak
15. Łukasz Mielniczuk
16. Adam Gadacz
17. Krystian Ginter

Gole dla GRANICY TŁUMACZÓW:

Michał Kolonko x 3

Zmiany:

Adam Gadacz za >>> Tomasza Siemiątkowskiego
Łukasz Mielniczuk za >>> Krzysztofa Toporowskiego
Mateusz Żak za >>> Mirosława Karpierza
Mariusz Gorczycki za >>> Dawida Przybysza

autor: tlumaczow 2011-05-02 13:04:12

Profil tlumaczow w Futbolowo W.Kobierski może być ale tylko rezerwowym bramkarzem, albo wogle odstwiony. Kolejny mecz przegrany po jego błędach;/

autor: adm_scinawka 2011-05-02 19:55:37

Profil adm_scinawka w Futbolowo Według wikipedii: 'O klasycznym hat-tricku mówimy w piłce nożnej wtedy, gdy piłkarz zdobędzie trzy kolejne gole, nie oddzielone od siebie żadnym golem zdobytym przez innego gracza'. A w waszym przypadku bramki Kolonki rozdzielił gol gości;) po bramkarzu nie ma co jechać tylko spróbować go jakoś zmobilizować...

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Brak aktywnych ankiet.

Numer konta

JEŻELI CHCESZ NAS WESPRZEĆ

FINANSOWO OTO NUMER KONTA:

Nazwa banku:

GBS w Strzelinie