GRANICA TŁUMACZÓW 1:3 SPARTA STARY WALISZÓW

Aktualności

WYNIK MECZU LIGOWEGO!!!

• autor: tlumaczow, 2011-05-08 20:08

Pierwsza wygrana w rundzie wiosennej, w pięknym stylu!!!

W 17 kolejce Granica Tłumaczów zmierzyła się z LUKS-em Czermna Kudowa Zdrój. Do meczu przystąpiliśmy w najmocniejszym składzie jaki w tej chwili posiadamy. Na przedmeczowej zbiórce pojawiło się 19 zawodników Granicy i co ważne, w końcu Nasz pierwszy bramkarz Artur Leśniak.

Pierwsza połowa rozpoczęła się od zdecydowanych ataków Granicy która chciała jak najszybciej strzelić pierwszą bramkę. W 20 minucie pierwszą bramkę dla Granicy zdobył Mirosław Karpierz, który w końcu przełamał swoją niemoc strzelecką w rundzie wiosennej. Granica po golu w dalszym ciągu przeważała w każdym elemencie rzemiosła piłkarskiego. Mamy 29 minutę i po raz drugi na listę strzelców wpisuje się Karpierz. Drużyna z Tłumaczowa ma już 2 bramki, ale to i tak ciągle mało. W 32 minucie 3 bramkę po indywidualnej akcji zdobył kapitan Granicy Michał Kolonko. Po chwili a dokładnie w 33 minucie kontaktową bramkę dla Czermnej zdobywa w zamieszaniu podbramkowym Robert Żygadło. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 3:1, chociaż powinno być więcej bramek na korzyść Granicy.

Druga połowa rozpoczęła się od bardzo szybkiej bramki dla Granicy. Mocnym uderzeniem z za pola karnego popisał się Adam Filarowski. Mamy 4:1 i cały czas stwarzamy sobie dogodne sytuacje podbramkowe. W 64 minucie 3 bramkę w meczu zdobywa Mirosław Karpierz. Do końca meczu zostały 25 minut i dosłownie nokautujemy drużynę LUKSU. W 73 minucie po faulu na jednym z zawodników Granicy w obrębie 16 metrów, sędzia dyktuje rzut karny. Jedenastkę pewnie wykorzystuje najmłodszy zawodnik na boisku, siedemnastoletni Mateusz Żak, który  wszedł na boisko z ławki rezerwowych zaledwie 3 minuty wcześniej. W 78 minucie festiwal strzelecki dla Granicy zakończył Tomasz Pajdzik który strzałem z woleja z 8 metrów podwyższył na 7:1.

Więcej bramek już nie padło i mecz zakończył się wysoką wygraną Granicy, która przerwała swoją fatalną passę spotkań bez zwycięstwa. Wynik 7:1 to najniższy wymiar kary dla LUKSU. Mecz zagraliśmy wręcz koncertowo i w końcu bez żadnych poważniejszych błędów w obronie.