GRANICA TŁUMACZÓW 5:2 SUDETY MIĘDZYLESIE

STRONY PIŁKARSKIE

Aktualności

WYNIK MECZU LIGOWEGO!!!

• autor: tlumaczow, 2011-05-22 22:09

Spotkanie z Braszowicami zwertfikowano jako walkower, oficjalnie wygraliśmy 6:0. Powodem takiej decyjzji jest to, że na placu gry przebywał nie uprawniony zawodnik w drużynie z Braszowic (nadmiar żółych kartek).

Minimalna przegrana po bardzo dobrym spotkaniu!!!

Pierwsza połowa rozpoczęła się od mocnego uderzenia Granicy Tłumaczów. W 12 minucie gola strzałem głową zdobywa Mirosław Karpierz. Radość zawodników z Tłumaczowa nie trwała zbyt długo, po kilku minutach Czarni wyrównują stan meczu. Po tym golu gospodarze starali się ponownie odzyskać prowadzenie, ale nieskutecznie. Swoje sytuacje marnowali Karpierz i Przybysz. Niewykorzystane sytuacje się mszczą, niestety to stare powiedzenie piłkarskie sprawdziło się w przypadku Granicy Tłumaczów. W 35 minucie goście zdobywają kolejną bramkę w zamieszaniu podbramkowym i prowadzą 1:2. Końcówka pierwszej połowy to zdecydowana przewaga Czarnych. Jest 44 minuta meczu, niefortunnie ręką w polu karnym zagrywa obrońca gospodarzy. Sędzia bez zastanowienia dyktuje rzut karny, który pewnie wykorzystuje zawodnik z Braszowic. Pierwsza część meczu kończy się prowadzeniem przyjezdnych 1:3.

Druga połowa to ciągła wymiana ciosów raz z jednej, raz z drugiej strony. Gra głównie była rozgrywana skrzydłami. Granica nie zamierzała się poddać i za wszelką cenę chciała zdobywać bramki. Jest 68 minuta meczu. Akcję lewym skrzydłem przeprowadza jeden z zawodników gospodarzy, który pięknie wrzuca wprost na głowę stojącego na piątym metrze Adama Wilczka, który pewnym strzałem pakuje piłkę do bramki. Mamy 2:3. Granica osiąga przewagę w posiadaniu piłki i stwarza sobie co raz więcej sytuacji w okolicach pola karnego. W 77 minucie pięknym strzałem z dystansu z około 20 metrów zdobywa bramkę na 3:3 środkowy pomocnik Tomasz Pajdzik. Dla obu drużyn remis nic nie daje i za wszelką cenę obie ekipy chcą zdobyć 4 bramkę. W końcówce spotkania z rzutu wolnego w poprzeczkę trafia Wojciech Domagała. To co nie udało się gospodarzom, udało się gościom. W ostatniej minucie meczu sędzia dyktuje rzut wolny dla Czarnych Braszowice. Z około 17 metrów bezpośrednim strzałem w lewy górny róg bramki gola zdobywa zawodnik gości. Po tym golu sędzia po minucie odgwizduje  koniec spotkania.

Przegrywamy 3:4 po bardzo dobrym spotkaniu, rozgrywanym w bardzo szybkim tempie. Mimo porażki Granica pokazała charakter i że potrafi grać w piłkę na wysokim poziomie.