Sparta Stary Waliszów   GRANICA TŁUMACZÓW

2015-09-13, 16:00

Czas spotkania: 90 min.

Remis po przeciętnym meczu.

Do spotkania za Spartą Stary Waliszów, Granica przystąpiła bez 5 podstawowych zawodników. W podstawowej jedenastce i na ławce rezerwowych mieliśmy kliku zawodników którzy nie przekroczyli jeszcze 20 roku życia.

Pierwsza połowa to przewaga Granicy. Mimo kilku sytuacji nie strzelamy gola i razimy bardzo nieskutecznością. Dopiero w 25 minucie Kamil Orwat wykorzystuje piękne podanie od Pawła Macioszka i strzałem głową z 3 metrów zdobywa bramkę. Drużyna z Waliszowa zagroziła naszej bramce kilka razy, ale w pierwszej połowie sprzyjało nam szczęście i wynik po 45 minutach brzmiał 0:1 dla Granicy.

Druga połowa to już katastrofa. Nie potrafiliśmy zagrać tak jak w pierwszej, graliśmy chaotycznie i nie potrafiliśmy wymienić kilku podań. Niestety w 80 minucie Stary Waliszów wyrównuje po strzale z dystansu. Po tym golu zrobiło się nerwowo w szeregach Granicy ale na nasze szczęście nie straciliśmy gola i wywozimy 1 cenny wyjazdowy punkt.

Podsumowując. Pierwszą połowę gramy ok. Druga już, to bardzo słaby mecz i brak pomysłu na grę. Musimy znaleźć problem, dlaczego gramy tak dwie odmienne połowy. W tej chwili nie jest dobrze, grając jedną połowę na przyzwoitym poziomie nie będziemy w stanie wygrywać kolejnych spotkań ligowych!

Kolejka 3 - 13 września
Zamek Trzebieszowice 1-1 ATS Wojbórz 13 września, 16:00
LKS Wambierzyce 1-1 Zrzeszeni Niwa 13 września, 12:00