Sudety Międzylesie   GRANICA TŁUMACZÓW

2015-09-27, 11:00

Czas spotkania: 90 min.

Zepsuli nastroje wiceliderowi !

Granica już od pierwszych minut była nastawiona tylko i wyłącznie na grę z kontry, Sudety natomiast grały bardzo otwartą, ofensywną piłkę.

Podczas pierwszej połowy to drużyna gospodarzy przeważała w posiadaniu piłki i w akcjach kombinacyjnych. Ale to dopiero w 30 minucie po jednej ze strat w bocznej części boiska. Sudety zdobyły bramkę po ładnej zespołowej akcji. Granicy nie podcięło to skrzydeł. W 44 minucie w polu karnym rywala, najprzytomniej zachowuje się Karpierz i zdobywa bramkę silnym strzałem z 7 metra. Mamy remis 1:1.

W drugiej połowie, to Sudety za wszelką cenę chciały zdobyć kolejnego gola i tak się stało ! W 60 minucie tuż przed polem karnym zawodnik zakręcił tak naszą obroną, że mógł uratować nas tylko faul ale tak się nie stało i tracimy gola strzelonego z 16 meta. Długo gospodarze nic cieszyli się z prowadzenia. Już po 3 minutach w polu karnym zostaje faulowany Kamil Orwat, Pan sędzia odgwizduje "jedenastkę" którą pewnie wykorzystuje sam poszkodowany. Po wyrównaniu stanu meczu przez Granicę mecz bardzo się zaostrzył  i ostatnie 30 minut nie należały do najpiękniejszych dla oka. Sudety miały swoje okazje ale to Granica zadała ostateczny cios. W 89 minucie na indywidualną akcję prawym skrzydłem decyduje się Domagała który wbiega w pole karne rywala i dogrywa do niekrytego Kamila Orwata, który umieszczą piłkę z bramce przeciwnika ! Mamy 2:3 i tak też się kończy spotkanie !!!

Podsumowując. Zagraliśmy mądrze i nie przestraszyliśmy się rywala mimo kilku strat w ludziach. Od 46 minuty w naszej bramce stanął Krzysztof Engler, który w kilku sytuacjach uratował nam tyłek kilkoma fenomenalnymi interwencjami ! W formie są nasi napastnicy Karpierz i Orwat. Młodzi zawodnicy będą dostawali coraz więcej szans na ogrywanie się i zdobywanie doświadczenia. Linia obrony i pomocy gra solidnie. Takie mecze dodają kopa i pewności siebie, co w kolejnych meczach musi zaprocentować dobrymi wynikami  !

Kolejka 5 - 27 września
LKS Wambierzyce 7-0 ATS Wojbórz 27 września, 12:00