Ats Wojbórz   GRANICA TŁUMACZÓW

2015-11-11, 11:00

Czas spotkania: 90 min.

Remis jak porażka

Już w 2 minucie Granica strzela gola. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przez Pawła Macioszka, strzałem głową bramkę zdobywa Borys Macioszek. Podczas pierwszej połowy to Granica była lepszą drużyną i chciała za wszelką cenę zdobywać kolejne gole. W 35 minucie tracimy bramkę po błędzie naszego bramkarza. Granica mimo straty gola w końcówce pierwszej połowy ma swoją sytuację. W 42 minucie bramkarz Wojborza wypuszcza piłkę z rąk, do piłki dobiega Adam Wilczek i zdobywa gola na 1:2 kierując piłkę do pustej bramki. Pierwsze 45 minut kończy się prowadzeniem Granicy 1:2.

Druga połowa już bardziej się wyrównała i to drużyna gospodarzy co raz częściej stwarzała sobie sytuacje zagrażające naszej bramce.. Gra w środku pola się bardzo zaostrzyła. W 65 minucie Kamil Orwat mógł ustalić wyniki meczu, ale zmarnował "setkę" ! Jak się później okazało, niewykorzystane sytuację się mszczą !!! W 85 minucie po dośrodkowaniu z prawego skrzydła piłka dociera do niekrytego zawodnika Wojborza, który kieruje strzałem głową piłkę do bramki. Wynik meczu już się nie zmienił, spotkanie kończy się remisem 2:2.

Po raz kolejny nie potrafimy dobić rywala. Mimo prowadzenia jedną bramką, remisujemy. Marnujemy kilka sytuacji, które musimy wykorzystywać ! Potrzeba więcej spokoju, więcej cwaniactwa i skuteczności !