herb GRANICA TŁUMACZÓW
WŁÓKNIARZ KUDOWA ZDRÓJ   GRANICA TŁUMACZÓW

2017-08-20, 17:00

Czas spotkania: 90 min.

Przegrana Granicy w debiucie w wyższej klasie rozgrywkowej, po bardzo emocjonującym meczu !

Do spotkania z bardzo silnym Włókniarzem, Granica podeszła mocno zmotywowana. Podczas pierwszej połowy graliśmy jak równy z równym i mieliśmy swoje sytuacje z których powinniśmy strzelić przynajmniej jedną bramkę. To co nie udało się Granicy, udało się Włókniarzowi. W 30 minucie po błędzie w kryciu we własnym polu karnym, Granica traci bramkę na 1:0 i tak też kończy się pierwsza część spotkania.

Druga połowa była już nieco inna i to Włókniarz osiągnął przewagę, a Granica starała się z grać kontrataku. W 60 minucie "strzałem życia" z około 30 metrów popisuje się zawodnik z Kudowy i zdobywa gol a pod poprzeczkę, nie dając szans bramkarzowi Granicy. Zawodnicy z Tłumaczowa w ostatnich 20 minutach opadali się z sił, ale mieli swoje sytuacje. W 75 minucie Granica nie wykorzystuje rzutu karnego, który mógł zmienić oblicze meczu. Wynik 2:0 dla Włókniarza utrzymał się do ostatniego gwizdka sędziego.

Podsumowując. Granica która przed spotkaniem była skazana na pożarcie przez Włókniarza, pokazała "pazur" i wszyscy którzy oglądali mecz byli zachwyceni spotkaniem i poziomem na boisku. Zabrakło szczęścia, być może umiejętności żeby strzelić historyczną pierwszą bramkę w klasie - A. Jeżeli zawodnicy będą grać z takim zaangażowaniem i pasją na boisku, to spokojnie przyjdą gole i punkty w debiutanckim sezonie. Hej Granica !

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Zamek Gorzanów - ATS Wojbórz 20 sierpnia, 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój - Granica Tłumaczów 20 sierpnia, 17:00 2:0
LKS Wambierzyce - Hutnik Szczytna 20 sierpnia, 17:00 1:3
Śnieżnik Domaszków - LKS Bierkowice 20 sierpnia, 11:00 3:1
Sudety Międzylesie - Łomniczanka Stara Łomnica 19 sierpnia, 17:00 2:1
Polonia Bystrzyca Kłodzka - Odrodzenie Szalejów Dolny 20 sierpnia, 17:00 7:1
KS Polanica Zdrój - Orlęta Krosnowice 20 sierpnia, 17:00 0:4