GRANICA TŁUMACZÓW   KS POLANICA ZDRÓJ

2017-09-24, 16:00

Czas spotkania: 90 min.

Historyczne zwycięstwo !

Spotkanie podczas pierwszej połowy było bardzo wyrównane, ale to Granica zdobywała bramki. W 21 minucie Adam Wilczek, po asyście od Janusza Grabowsiego zdobywa bramkę na 1:0. Polanica miała swoje sytuacje, na Nasze szczęście nie potrafiła skierować piłki do Naszej bramki. W 42 minucie drużyna z uzdrowiska nadziała się na kontrę Granicy. Po zagraniu piłki od Krzysztofa Wyrębaka, gola w sytuacji sam na sam z bramkarzem zdobywa Mirosław Karpierz. Po pierwszej połowie prowadzimy 2:0.

Druga połowa to był czas dla zmienników, którzy nie osłabili zespołu, a utrzymali ten sam poziom. Podczas drugiej połowy drużyna Polanicy została wykartkowana, otrzymując aż 2 czerwone kartki ! Granica skarciła osłabionego rywala i zdobyła kolejne gole. W 77 minucie gola na 3:0 zdobywa Kamil Pasiut, a w 80 minucie dobija rywala Dariusz Jarosz, po indywidualnej akcji. Mecz kończy się wynikiem 4:0.

Podsumowując. Zagraliśmy ciężki mecz i wynik 4:0 nie był prostą sprawą. Na boisku zawodnicy zostawili mnóstwo serca i zdrowia. W terminarzu teraz mamy drużyny w Naszym zasięgu, z którymi musimy powalczyć o pełną pulę!

Kolejka 6 - 23-24 września
ATS Wojbórz 5-2 Łomniczanka Stara Łomnica 24 września, 16:00
LKS Bierkowice 1-0 Odrodzenie Szalejów Dolny 24 września, 16:00
Hutnik Szczytna 4-1 Orlęta Krosnowice 24 września, 16:00
Granica Tłumaczów 4-0 KS Polanica Zdrój 24 września, 16:00
Zamek Gorzanów 2-10 Polonia Bystrzyca Kłodzka 24 września, 16:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 5-0 Sudety Międzylesie 24 września, 16:00
LKS Wambierzyce 2-1 Śnieżnik Domaszków 24 września, 16:00