ŁOMNICZANKA STARA ŁOMNICA   GRANICA TŁUMACZÓW

2017-10-15, 15:00

Czas spotkania: 90 min.

Remis Granicy na ciężkim terenie !

Ledwo się rozpoczęło spotkanie, a Granica przegrywała 1:0. W 6 minucie mocnym strzałem z dystansu z 20 metra pokonuje bramkarza Granicy, zawodnik gospodarzy. Przez kolejne minuty obie drużyny miały swoje sytuacje, ale to drużyna z Tłumaczowa zdobyła gola. W 28 minucie po dośrodkowaniu Mirosława Karpierza w pole karne, piłka niefortunnie odbija się od zawodnika Łomniczanki i wpada do bramki. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 1:1.

Drugą połowę Granica rozpoczęła grając z "górki" (kto był kiedykolwiek na meczu w Starej Łomnicy, to wie o co chodzi) i osiągnęła przez większość czasu przewagę w posiadaniu piłki. W 65 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego od Marcina Bazelaka w zamieszaniu podbramkowym najprzytomniej zachowuje się zawodnik Granicy, Adam Wilczek i zdobywa gola na 1:2. Po trzynastu minutach gry sędzia wskazuje na jedenasty metr. W 78 minucie zawodnik Granicy zagrywa ręką w piłkę. Jedenastkę pewnie wykonuje zawodnik ze Starej Łomnicy. W 85 minucie sędzia nie zalicza zdobytej prawidłowo bramki na 2:3 Karpierzowi, sędzia liniowy dopatrzył się "spalonego" którego nikt nie widział. I taką kontrowersją kończy się mecz, a ostateczny wynik po 90 minutach gry, to 2:2.

autor: ~obiektywny 2017-10-15 21:00:28

avatar Widzę że zawodnik który bardzo poważnie połamał nogę chłopakowi z Bystrzyckiej Polonii znów na boisku. Do Pana Prezesa oraz trenera Granicy, taki zawodnik po tym co zrobił (na waszych oczach,bo na meczu w bystrzycy byliście) nie powinien już nigdy więcej wychodzić na boisko a Wy mu na to pozwalacie. PANOWIE ŻENADA !!!!

autor: ~Cxx 2017-10-15 21:29:42

avatar Jak się grać nie potrafi, to się nadrabia agresywnością, wjazd na naszego bramkarza był zamierzony i totalnie chamski, a spalony był bo stałem równo z linią akcji. Mimo wszystko gratuluje, wykorzystaliście to że nie potrafimy grać na własnym boisku.

autor: ~Mariusz Gorczycki 2017-10-15 21:30:25

avatar To było zdarzenie które nie zrobił umyślnie. Na komisji dyscyplinarnej zostało wszystko wyjaśnione. Dostał karę. Pomału zacznie grać. Nie będziemy skreślać piłkarza który przez wiele lat gry w Granicy bardzo Nam pomaga ! Twoje wywody nic nie zmienią, nie zepsujesz atmosfery w Granicy. To Ty prezentujesz żenadę, bo nie masz odwagi się podpisać.

autor: ~Kibic 2017-10-15 21:34:29

avatar Jak Wasze boisko zostało dopuszczone do gry? Mecz pod górę lub z góry. To jest jakaś masakra, przecież nie uprawiamy wspinaczki

autor: ~bardzo obiektywny 2017-10-15 21:56:15

avatar czy zawodnik ma grać czy nie ma grać decyduje komisja dyscyplinarna OZPN Wałbrzych a nie Prezes lub Trener, a spalony był albo nie był, ale ściany ponoć pomagają gospodarzom

autor: ~Gracz 2017-10-15 22:05:40

avatar Był albo nie był? Co to za gadanie. Każdy widział że nie było tylko nie ten łysy sędzia na linii. Później się dziwią że jest ostra gra. To są wasze decyzję panowie gwizdki, które później do takiej gry prowadzą. Niestety.

autor: ~Żenada 2017-10-15 22:24:42

avatar Do tego obiektywnego. Żenada gamoniu to, to że wasz kolega sędzia wyciągnął was za uszy.

autor: ~obiektywny 2017-10-15 22:29:21

avatar gdyby to był przypadek nie dostał by kilku meczy kary tylko max 1 mecz. komisja dyscyplinarna? nikt z tej komisji nie widział tego zdarzenia bo gdyby ktos z tej komisji to widział to ten zawodnik już pewnie by nie zagrał. Wszyscy na stadionie w Bystrzycy widzieli że to był faul umyślny( poza tym czerwonej kartki nie dostaje się za przypadkowy faul). Jaka musiała być siła "tego przypadkowego"kopnięcia że kości tak strzeliły? Ten chłopak pewnie już nigdy nie zagra i wielka szkoda bo coś sobą reprezentował w przeciwieństwie do tego co mu to zrobił.

autor: ~Fanatyk 2017-10-15 22:45:51

avatar Obiektywny. Mało wiesz na ten temat a się wypowiadasz...

autor: ~Rafał 2017-10-15 23:52:01

avatar Raz wam ukradła raz wam dadzą

autor: ~Ccx 2017-10-16 07:57:56

avatar Prosze, proszę rozegrali 5 meczy w a klasie i już mędrkują kto ma być dopuszczony do rozgrywek a kto nie. Pograjcie z 10 lat bez spadku to pogadamy. Podpowiem tylko że wasza taktyka typu laga do przodu dobrze nie rokuje.

autor: ~kibicek 2017-10-16 09:37:36

avatar Za to Wy gracie bardzo efektownie i poukładanie taktycznie ! Ccx nie kompromituj się...

autor: ~Tłuamzczow 2017-10-16 10:18:49

avatar Bardzo przepraszamy panów ligowców z A klasy, że w w ogóle śmiemy cokolwiek się wypowiadać, przyrzekamy panów ligowców z A klasy , że się to więcej nie powtórzy naszego zawodnika który rozegrał u nas już 9 sezonów i zostawił dużo zdrowia zlinczyjemy

autor: ~do Ccx 2017-10-16 10:26:00

avatar Skoro z Ciebie taki wielki A klasowy ligowiec to czemu wypowiadasz się i wchodzisz na nasza stronę internetową

autor: ~123 2017-10-16 11:07:51

avatar Lol wyjmijcie lepiej kija z dupy, życzę utrzymania.

autor: ~XD 2017-10-16 12:49:32

avatar ale fajna dyskusja ;D

autor: ~Rafał 2017-10-16 14:27:50

avatar Dyskusja że Wojtek złamał komuś nogę . Ok nie powinno tak być . Ale jak napisał ktoś pod nickiem Tłumaczów chłopak od 9 sezonów reprezentuje barwy klubu to raz . Dwa chłopak zostawia serducho na boisku . Trzy to że czasami nie odpuści no cóż bywa niestety

autor: ~123 2017-10-16 15:42:00

avatar Ale w końcówce meczu nasz bramkarz musiał opuścić boisku po totalnie bezsensownym ataku wyprostowaną nogą. Takie nadrabianie agresją jest głupie i działa w dwie strony, agresor trafi kiedyś na równego sobie i noga w gipsie.

autor: ~obiektywny 2017-10-16 18:41:56

avatar Do Rafał. No właśnie gość łamie komuś noge, oczywiście że nie powinno tak być. Jeżeli gra już 9 sezon to jest doświadczony i powinien wiedzieć że we własnej piątce nie powinien wchodzić w zawodnika od tyłu z takim impetem łamiąc bardzo poważnie nogę w piszczelu. To jest zostawianie serducha na boisku? Za takie coś komisja dyscyplinarna OZPN powinna nałożyć dożywotni zakaz gry dla zawodnika z Tłumaczowa.

autor: ~wewrer 2017-10-16 20:22:27

avatar z tego co wiem to juz w klasie b polamal mlodemu chlopakowi noge

autor: ~jupo 2017-10-17 16:03:05

avatar Dobrze ze Tobie nie polamal głowy. Dajcie mu spokoj. Szkoda tamtego chlopaka i tyle. Czasu nie cofniecie.

autor: ~Rafał 2017-10-17 18:32:37

avatar Obiektywny czytałeś post Trenera Granicy ? Chłopak był przed komisją dyscyplinarna która go ukarała . Jesli twierdzisz że to mało dlaczego klub się nie odwołą tak jak napisałeś do OZPN ? Przecież mają do tego prawo . Masz racje że złamał nogę ale jak go znam napweno takiego zamiaru napewno nie miał

autor: tlumaczowianin 2017-10-17 20:47:52

Profil tlumaczowianin w Futbolowo Ci co się tak czepiają tej sytuacji są z Polonii Bystrzyce Kłodzkie? Polonia odwoływała się od wyroku komisji OZPN? Jeżeli nie to na ch*j drążyć temat?

autor: ~,? 2017-10-17 21:19:51

avatar jupo kozak ,,,ha ha

autor: ~kibic 2017-10-19 15:53:41

avatar do Rafal .. zawodnik nie zglosil sie w siedzibie OZPN ,zamiast niego pojechal pan prezes ....?

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.