Tornado Ławica   GRANICA TŁUMACZÓW

2013-09-01, 16:00

Czas spotkania: 90 min.

Wygrana z Tornado.

Pierwsza połowa rozpoczęła się od zdecydowanych ataków Granicy, niestety przez pierwsze 20 minut zawodnicy z Tłumaczowa mieli mocno rozregulowane celowniki. W 21 minucie bramkę na 1:0 zdobywa Wojciech Domagała, kapitan Granicy. Po tym golu za bardzo się rozluźniliśmy w obronie i straciliśmy bramkę po kontrze ze strony Tornado. Pierwsza część zakończyła się remisem 1:1.

Drugie 45 minut były już zdecydowanie lepsze w wykonaniu graczy Granicy. W 55 minucie bramkę dla Tłumaczowa tak zwaną "brazylianę" zdobywa niezawodny Kamil Orwat. Po kilku minutach mamy już 3:1 dla Granicy a indywidualną akcję przeprowadza Damian Pasternak, który z 9 metrów strzela w krótki róg bramki rywali. Wydawało się że Granica dobije rywala kolejnymi bramkami ale tak nie było. W 65 minucie rzut wolny wykorzystał gracz Tornado i mamy 3:2. Granica umiejętnie tłumiła ataki Tornado już w środku pola i chciała zdobyć kolejną bramkę. W 85 minucie swoją drugą bramkę w meczu zdobywa Wojciech Domagała, wykorzystując rzut wolny i mamy wynik 4:2 który utrzymał się już do końca meczu.

Podsumowując. Cieszy kolejna wygrana Granicy. Po raz kolejny druga połowa jest lepsza od pierwszej. Musimy to wyeliminować ponieważ z mocniejszym rywalem możemy mieć duże problemy i nie będziemy w stanie odrobić strat. Od początku spotkania musimy być skoncentrowani i pewni swoich umiejętności. Tornado i inne drużyny które znajdują się na dole tabeli jeszcze nie jednej drużynie sprawią dużo kłopotu.