GRANICA TŁUMACZÓW   Sparta Stary Waliszów

2013-09-08, 12:00

Czas spotkania: 90 min.

Kolejna wygrana Granicy !

Na przedmeczowej zbiórce trener Granicy, Pan Ryszard Hajduk miał do dyspozycji pełną 18 meczową. Do meczu ze Spartą przystąpiliśmy w najmocniejszym składzie jakim w tej chwili dysponujemy.

Pierwsza połowa rozpoczęła się od ataków Granicy, ale niestety to Sparta w 15 minucie cieszyła się z bramki. Kapitalnym strzałem "życia" z około 40 metrów popisał się jeden z graczy Starego Waliszowa, piłka prawie "rozerwała siatkę" a nasz bramkarz był bez szans. Granica potrzebowała kilku minut żeby się otrząsnąć po stracie bramki. W 22 minucie w zamieszaniu podbramkowym najprzytomniej zachował się zawodnik Granicy Tomasz Pajdzik, który silnym strzałem pod poprzeczkę z 3 metrów wyrównuje stan meczu. Po tym golu gra się wyrównała ale to Granica strzela kolejnego gola. W 40 minucie piękną wrzutką wprost na głowę niezawodnego Kamila Orwata popisuje się kapitan Granicy Wojciech Domagała. Mamy 2:1 dla Granicy i tak też kończy się pierwsza połowa.

W drugiej połowie bardzo szybko Granica zadaje kolejny cios drużynie z Starego Waliszowa. W 55 minucie rzut wolny wykonuje Dawid Przybysz, silny strzał z 25 metrów zaskakuje bramkarza który dosłownie "wypluwa" piłkę do bramki. Mamy 3:1. Mogliśmy dobić rywala ale bramkarz przyjezdnych pokazuje refleks i ma mnóstwo szczęścia. W końcówce spotkania Sparta zdobywa bramkę na 3:2. W 85 minucie pięknym strzałem z rzutu wolnego pokonuje naszego bramkarza kapitan Starego Waliszowa. Po tym golu zrobiło się trochę nerwowo ale na nasze szczęście zdobywamy komplet punktów.

Podsumowując. Cieszy to że zdobywamy kolejne punkty i gramy ciekawą kombinacyjną piłkę.Ale musimy wyeliminować kilka błędów, na przykład mniej faulować w okolicach własnego pola karnego ponieważ sami sobie stwarzamy duże zagrożenie i drużyna przeciwna może to wykorzystać bez żadnych skrupułów.