MLKS Radków   GRANICA TŁUMACZÓW

2013-09-29, 16:00

Czas spotkania: 90 min.

Kolejna przegrana ;(

W Derbach Gminy Radków przegrywamy z Mlks Radków. Już w 5 minucie Granica straciła bramkę po nieporozumieniu naszego bramkarza z obrońcą. Po stracie gola mecz bardzo się zaostrzył i gra rozgrywała się głownie w środku pola. W końcówce spotkania Granica wyrównuje stan meczu na 1:1. Piękną wrzutką w pole karne popisuje się Wojciech Domagała i piłka wpada wprost na głowę niezawodnego Kamila Orwata. Po pierwszych 45 minutach mamy 1:1.

Druga połowa to częste ataki drużyny z Radkowa na bramkę Granicy. Drużyna z Tłumaczowa ograniczyła się do gry z kontry. Mieliśmy swoje sytuacje ale nie potrafiliśmy ich zmienić na bramkę. Co nie udało się nam, udało się gospodarzom. W 85 minucie rywalizację sam na sam z naszym bramkarzem wygrywa gracz Mlks - u. W 90 minucie drużyna z Radkowa dobija nas. Rzut wolny z około 30 metrów zamienia na gola jeden z graczy gospodarzy.

Podsumowując. Zagraliśmy dobre spotkanie. Niestety straciliśmy znów głupio bramki. Zabrakło nam tak jak w poprzednich spotkaniach cwaniactwa, skuteczności i spokoju a to skrzętnie wykorzystał Mlks. Pora zacząć zdobywać punkty bo zanim się obudzimy będziemy na dnie tabeli ;( Drużyna ma potencjał, ale co z tego skoro mamy tylko 9 punktów. Nie wiem czy doczekamy się takich czasów że będziemy mogli sobie powiedzieć "Tak jesteśmy silną drużyną i walczymy o najwyższe cele" Hey Granica !